עדכון מיוחד למי שמתכנון לבקר בפארק גואל ברצלונה בתקופה הקרובה -

שימו לב שהביקור בפארק גואל ברצלונה מאוד פופולרי וכרטיסי הכניסה למקום נמכרים בקצב מסחרר, ניתן ואף מומלץ להזמין כרטיסים מראש כאן:

במצעד האטרקציות החובה של ברצלונה, ניתן למצוא את אחת האטרקציות הפופולריות בברצלונה והיא פארק גואל הצבעוני והמפורסם, פרי יצירתו של גאודי, האדריכל של סגרדה פמיליה והקאסה מילה המפורסמות. הפארק מציע חוויה אדריכלית ייחודית הכוללת עשרות יצירות אומנות מרהיבות וצבעוניות במתחם אחד.

הפארק משתרע על שטח של מעל 40 דונמים ובו תוכלו לראות את היצירות היפות מפסיפס, את מוזיאון גאודי לחזות במופעי רחוב מיוחדים ולראות את אחד מסמלי העיר ברצלונה, הלטאה-דרקון, . זה אחד הפארקים המיוחדים שיש בברצלונה ובאירופה כולה.

פארק גואל היסטוריה

פארק גואל בברצלונה נבנה בין השנים 1900-1914, הרעיון הראשוני היה בנייה של שיכון וילות מרוחק מהעיר, מיזם נדלנ"י שיאכלס את עשירי העיר ברצלונה אך לאחר חוסר הצלחה הפך לפארק ציבורי.

פארק גואל, שנבחר על ידי אונסק"ו לאתר מורשת עולמי, נמצא על גבעה קטנה שמשקיפה על כל העיר וממנה תוכלו לחזות בנוף פנורמי עוצר נשימה דרך אבני הפסיפס הצבעוניות שמקשטות את הפארק הנפלא הזה. 

פארק גואל כרטיסים

פארק גואל הוא אתר תיירותי פופולארי מאוד לכן תוכלו למצוא את עצמכם מבזבזים זמן יקר בטיול שלכם בהמתנה בתורים, כדי לחסוך את זה אנו ממליצים לכם לרכוש כרטיסים לפארק גואל ברצלונה מראש. התורים בכניסה לפארק יכולים להיות ארוכים מאוד השעות עומס, קנוט כרטיסים מראש ותגיעו בשעה מוקדמת כדי להנות מכל הפארק.

תוכלו לרכוש כרטיסים כאן:

מה מחכה לכם בפארק גואל?

צירפנו לכם מספר תמונות של המקומות המיוחדים ביותר בפארק כדי שתבינו מה מחכה לכם בפארק המיוחד הזה:

פארק גואל כרטיסים משולבים עם סגרדה פמיליה

למי שרוצה לחסוך בעלויות הכרטיסים ולא לשלם סתם יקר יותר מקנייה בנפרד, מצאנו לכם כרטיסים משולבים לפארק גואל ברצלונה וסגרדה פמיליה בבקצלונה שיחסכו לכם כסף ויבטיחו הנאה ב2 האטרקציות המרכזיות בעיר

לרכישת כרטיס משולב פארק גואל וסגרדה פמיליה:

טיול בפארק גואל ברצלונה- למי זה מתאים?

טיול ברחבי פארק גואל בברצלונה יכול להתאים לכולם! בין אם אתם זוג שמחפש להעביר יום רגוע או משפחה עם ילדים בטיול בברצלונה שרוצים לראות נופים מיוחדים.

פארק גואל ברצלונה שעות פתיחה:

שעות פתיחה פארק גואל ברצלונה כל יום מהשעה 09:30 עד 19:30.

כתובת: ברצלונה/גרסיה, 08024 Barcelona, ברצלונה, ספרד.

כדי לחסוך את ההמתנה המיותרת בקניית הכרטיס ולהבטיח את מקומכם באטרקציה, תזמינו כרטיסים מראש כאן:

הזמנת כרטיסים לפארק גואל ברצלונה

איך פארק גואל ברצלונה נראה מבפנים?

אז מה היה לנו במדריך פארק גואל ברצלונה?